O sklepie

Nocna Moda - sklep internetowy ze zmysłową bielizną nocną

Przeczytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

1. W jaki sposób mogę zapłacić za zakupy?
W sklepie Nocna Moda obsługiwane są mikropłatności Przelewy24, umożliwiające szybki przelew z dowolnego banku, tradycyjne przelewy bankowe, oraz odbiór za pobraniem. Wyobru metody płatności dokonuje się dokonując zakupu.

2. Czy macie jakieś obniżki lub rabaty?
Oferujemy wiele obniżek, rabatów i ofert specjalnych, cały czas zmieniających się. Zachęcamy do przeglądania naszego bloga firmowego, w którym piszemy o nich, oraz do zajrzenia na stronę z listą wszystkich produktów aktualnie znajdujących się w promocji. Zachęcamy także do zajrzenia, na stronę bloga Nocna Moda w którym można znaleźć informacje, jak jeszcze taniej i przyjemniej kupować u nas bieliznę.

3. Jakie koszty przesyłki obowiązują dla zakupów w sklepie Nocna Moda?
Oferujemy proste zasady dostawy i koszty przesyłki, które szczegółowo dostępne są na stronie Dostawa i płatności. Przy zakupach za określoną kwotę, oferujemy nawet bezpłatną dostawę.

4. Jakie oferujecie zasady zwrotów?
Jeżeli chcesz zwrócić przesyłkę, możesz zrobić to w ciągu 10. dni. Wykonując zwrot, poinformuj nas o tym wcześniej. Towar możesz zwrócić tylko jeżeli prześlesz go w oryginalnym stanie i w w opakowaniu, nienoszony i ze wszystkimi metkami. Nie akceptujemy zwrotu majtek, ani przedmiotów objętych promocją lub wyprzedażą. Dodatkowe szczegóły znajdziesz na stronie Regulamin.

5. Czy koszty zwrotu pokrywa kupujący?
Tak, kupujący odsyła towar na własny koszt.

7. Czy moje dane płatnicze są bezpieczne gdy kupuję w sklepie NocnaModa.pl?
Nasz operator płatności Przelewy24 dostarcza bezpieczne metody płatności, obsługując w Polsce codziennie setki tysięcy przelewów elektronicznych do zakupów w sklepach internetowych, w tym w naszym. Jest to gwarancja, że dane dotyczące płatności są przechowywane na bezpiecznych serwerach tylko na czas transakcji, oraz że dostęp do nich ma tylko zewnętrzny dostawca płatności.

8. W jaki sposób sklep Nocna Moda przechowuje i wykorzystuje dane osobiste?
Dokonując zakupu, prosimy o podanie danych adresowych do wysyłki towaru, takich jak imię, adres, telefon e-mail. Twoje dane dotyczące płatności nie są przechowywane na naszych serwerach. Używamy tych informacji wyłącznie do obsługi sprzedaży w naszym sklepie.

9. Jak mogę przesłać komentarze albo sugestie?
Odwiedź naszą zakładkę Kontakt.

10. Chciałabym dowiadywać się o najnowszych promocjach i informacjach ze sklepu Nocna Moda...
Zapraszamy w takim razie do zapisania się na nasz newsletter, biuletyn przychodzący na maila, w którym znaleźć można porcję informacji wprost ze sklepu, oraz do przeglądania naszego ciekawego bloga o bieliźnie.